reklama

Přijedou Pastrňák, Hertl nebo Krejčí? Jasno bude ještě dnes večer

David Pastrňák David Pastrňák autor: Youtube.com
Česká hokejová reprezentace má ještě tři volná místa na soupisce. V zámoří se přitom v noci na pondělí uvolnila další tři jména.

Kodaň - Už během pondělního večera se vyjasní situace kolem tří potenciálních posil z NHL, které by mohly pomoci národnímu týmu na právě probíhajícím mistrovství světa v hokeji.

Jednání s trojicí David Pastrňák, Tomáš Hertl, David Krejčí, která v noci na pondělí vypadla ze Stanley Cupu, má na starosti generální manažer týmu Jiří Fischer. Ten po sedmé hodině večer předstoupí před novináře a oznámí, s kým mohou Češi počítat.

Národní tým má aktuálně na soupisce tři volná místa, na které si v dějišti šampionátu brousí zuby pětice Robin Hanzl, Martin Kaut, David Šťastný, Jakub Krejčík a Dominik Hrachovina. Obránci David Musil a Filip Pyrochta, kteří s týmem do Kodaně přiletěli, už zase odcestovali domů.

Pastrňák s Krejčím mají za sebou sérii s Tampou Bay, ve které Boston nakonec podlehl 1:4 na zápasy, Hertl se San Jose uhrál proti Vegas Golden Knights jen o duel víc.

Titul obhájili Švédové. Projděte si program, výsledky a statistiky šampionátu Titul obhájili Švédové. Projděte si program, výsledky a statistiky šampionátu Prohlédněte zde

Krejčí v sezoně (včetně play off) odehrál celkem 76 zápasů, ve kterých si připsal 54 bodů, Pastrňák zaznamenal rovných 100 bodů v 94 duelech. Hertl má za sebou 55 bodů v 89 utkáních.

Čeští hokejisté působí ještě v sérii mezi Pittsburghem, za nějž nastupuje Dominik Simon, a Washingtonem, za který hrají Jakub Vrána, Michal Kempný a Jakub Jeřábek. Capitals aktuálně vedou 3:2 na zápasy, další duel se hraje už dnes v noci. 

Pasta v letošní sezoně zaznamenal 100 bodů :) Info o jeho případné účasti na MS v Dánsku bude ve 20:00

Zveřejnil(a) David Pastrňák dne 07. May 2018
reklama