reklama

Staří kamarádi i nečekané dvojice. Kdo s kým sdílí hotelový pokoj a kdo je na samotce?

Dva hráči z první formace mají jako jediní sólo pokoj. Uhodnete kteří? Dva hráči z první formace mají jako jediní sólo pokoj. Uhodnete kteří? autor: ČTK
Po tréninku či zápase obvykle hráči odpočívají na hotelovém pokoji. Někdo jej sdílí se svým starým kamarádem, další spolu bydlí na akci každý rok a jiní na sebe prostě zbyli. Podívejte se, jak bydlí čeští hokejisté.

Moskva – O výsledku se sice rozhoduje na ledě, ale každý hokejista vám řekne, že pro možnost úspěchu je extrémně důležitá psychická a celková týmová pohoda. O tu se v českém týmu na MS stará jak realizační tým, tak i sami hráči.

Po tréninku či zápase obvykle odpočívají na hotelovém pokoji. Někdo jej sdílí se svým starým kamarádem, další spolu bydlí na šampionátu každý rok a jiní na sebe prostě zbyli.

Tak třeba brankářské duo Dominik Furch a Pavel Francouz. "Známe se už z mládežnických týmů, tak jsme si řekli, že budem spolu. Vycházíme skvěle, hokej řešíme, ale ne pořád, to bychom se zbláznili," řekl v jednom z rozhovorů pro Českou televizi Furch.

Další páry tvoří obvykle současní či minulý spoluhráči z klubové úrovně. Hodně však překvapí pár Šimek - Polášek, kteří proti sobě ještě před pár týdny válčili v extraligovém finále, které bylo hodně na nože.

VIP samostatné pokoje pak mají dva klíčoví hráči první formace Tomáš Plekanec a Roman Červenka. Další obsazení si můžete projít zde:

reklama