reklama

Vůjtek povolal čtyři finalisty, tým doplní Šimek, Polášek, Birner a Řepík

Michal Birner je jedním ze čtyř finalistů povolaných na kemp před mistrovství světa v Rusku. Michal Birner je jedním ze čtyř finalistů povolaných na kemp před mistrovství světa v Rusku. autor: Lukáš Caha
Hokejovou reprezentaci v přípravě na mistrovství světa v Rusku posílí čtyři finalisté z Liberce a Sparty: Radim Šimek, Michal Birner, Michal Řepík a Adam Polášek.

Praha - Hokejovou reprezentaci v přípravě na mistrovství světa v Rusku posílí čtyři hráči Liberce a Sparty, kteří v neděli dohráli extraligové finále. Mistrovské Bílé Tygry budou v národním týmu zastupovat obránce Radim Šimek s útočníky Michalem Birnerem a Michalem Řepíkem, poraženou Spartu bek Adam Polášek. Uvedl to tiskový mluvčí Českého svazu ledního hokeje Zdeněk Zikmund.

Národní tým se k další části přípravy sejde v úterý ve Znojmě, kde se k výběru trenéra Vladimíra Vůjtka poprvé připojí útočníci Tomáš Plekanec z Montrealu, nováček David Pastrňák z Bostonu a Tomáš Filippi s Janem Kovářem z Magnitogorsku. Čtyři finalisté extraligy se do přípravy zapojí ve středu.

reklama