reklama

Na derby Lev – Slovan zadarmo. Ale musíte znát hokej

Z minulého souboje Slovan - Lev. Zatímco Čech ve slovenských barvách Vondrka bude hrát dál, Slovák Chára pražský Lev už opustil Z minulého souboje Slovan - Lev. Zatímco Čech ve slovenských barvách Vondrka bude hrát dál, Slovák Chára pražský Lev už opustil autor: TASR - Michal Svítok
Je tady třetí otázka do soutěže, v níž můžete vyhrál lístky na KHL

Soutěž – Třetí otázka do soutěže o VIP vstupenky na zápas Lev Praha – Slovan Bratislava už visí na našem facebookovém profilu. Soutěž pořádá redakce Aktuálně.cz spolu s Bestsport Arenou, která věnovala hlavní cenu – lístky do klubového patra na téměř vyprodané utkání.

Pravidla soutěže najdete ZDE

Třetí otázku najdete na našem facebooku (ZDE), tam také můžete dohnat, pokud jste v pondělí a v úterý zmeškali, předchozí otázky. Do pátečního finále o vstupenky totiž postoupí jen ten, kdo správně zodpoví všechno, na co se vás v kvízu ptáme.

V pondělí jsme se ptali na to, jak dopadly dosavadní souboje Lva Praha se Slovanem Bratislava v letošním ročníku KHL, v úterý na divácký rekord tuzemské extraligy - a to proto, že od zápasu Lev – Slovan se čeká útok na divácký rekord KHL.

Třetí otázka míří na česko-slovenské souboje a jednoduchá bude to toho, kdo pamatuje ještě federální československou extraligu, v níž proti sobě nastupovaly týmy jako Sparta (poslední federální vítěz), Vítkovice, Litvínov, Košice, Slovan Bratislava nebo Dukla Trenčín.

Zápas Lev Praha – Slovan Bratislava se hraje v úterý 15. ledna v pražské O2 areně. Čeká se masivní příjezd fanoušků z Bratislavy, díky jejichž nájezdu je právě divácký rekord KHL v ohrožení. Ten dosavadní drží také O2 arena a HC Lev – ze zápasu, v němž v barvách Dynama Moskva nastoupil Alexandr Ovečkin (nyní už opět Alex Ovechkin poté, co skončila výluka NHL).

reklama