reklama

Na NHL bude čekat dál. Buffalo poslalo Karabáčka zpět na farmu do Rochesteru

Václav Karabáček v přípravě na NHL. Václav Karabáček v přípravě na NHL. autor: ČTK
V AHL za Rochester hrál Václav Karabáček i v minulé sezoně. Stihl 23 zápasů a připsal si osm bodů za tři branky a pět asistencí. Buffalo ho na farmu poslalo i letos.

Buffalo - Český hokejový útočník Václav Karabáček opustil přípravný kemp Buffala a zamířil na farmu do Rochesteru do nižší AHL.

Nečas a Chytil čištění kádru přežili. Podívejte se v přehledné grafice, kdo začne NHL v prvním týmu Nečas a Chytil čištění kádru přežili. Podívejte se v přehledné grafice, kdo začne NHL v prvním týmu Prohlédněte zde

Jednadvacetiletý odchovanec pražských Letňan, jehož Sabres draftovali v roce 2014 ve druhém kole na 49. pozici, na svou premiéru v NHL stále čeká. Na farmách působil Karabáček už v uplynulé sezoně.

V zámoří hraje Karabáček od roku 2013, kdy odešel po roce stráveném v Salcburku na hokejové akademii do Gatineau Olympiques do QMJHL. Ve stejné soutěži pak hájil barvy celků o Baie-Comeau Drakkar a Moncton Wildcats.

V minulém ročníku sehrál za Rochester 23 zápasů a připsal si osm bodů za tři branky a pět asistencí. V devíti duelech nastoupil i v ECHL za Elmiru a zaznamenal 11 bodů za pět gólů a šest přihrávek.

reklama