reklama

Na play out lidi nechodí, v Kladně proto bude zadarmo

My tě nikdy neopustíme. Kladno hraje skupinu o udržení a má jistou baráž, na zápasy tam proto chodí jen 742 diváků. My tě nikdy neopustíme. Kladno hraje skupinu o udržení a má jistou baráž, na zápasy tam proto chodí jen 742 diváků. autor: Lenka Rybaříková
Extraligové utkání ve skupině o udržení sledovalo v Kladně jen 742 diváků, odteď se tam na hokej bude chodit zadarmo.

Kladno - Play out se musí odehrát, v žádném případě nepřicházelo v úvahu, abychom je zrušili. Není zbytečné. Tak nějak zněla o víkendu slova šéfa extraligy Josefa Řezníčka o nadstavbové části, ve které už o nic nejde.

Že bude hrát Chomutov s Kladnem baráž bylo jisté, stejně jako fakt že Litvínov ani Karlovy Vary nebudou mít chuť hrát: nejde jim o nic a šest dalších zápasů navíc stojí kluby nemalé peníze.

"Zbytečná" nádstavba se hraje se jen pro Chomutov a Kladno, které zápasy o ničem berou jako přípravu na baráž. Jak moc atraktivní skupina o udržení je, dokazuje už její včerejší první kolo:

Karlovy Vary - Chomutov 5:4pp, 759 diváků.

Kladno - Litvínov 3:4, 742 diváků.

Přesně to se dalo čekat a Kladno dnes na úplně prázdné tribuny jako první zareagovalo. Zbylé dvě domácí utkání s Chomutovem a Karlovými Vary tam bude pro všechny zadarmo a majitelé permanentek dostanou rezervaci míst na sezení.

"Na zbývající domácí zápasy Rytířů v extraligové skupině o umístění se nebude platit vstupné," píše se v oficiální tiskové zprávě na webu Rytířů.

Na ostatních stadionech se bude prozatím platit. V Chomutově a Litvínově stojí nejlevnější lístek na play out 50 korun, v Karlových Varech 60.

Další zápasy jsou na programu v pátek.

reklama