Nedorost se podílel na drtivém finiši Doněcku

3. 12. 2012 17:15
Doněck stihl v KHL během posledních deseti minut otočit zápas s Jekatěrinburgem.
Donbass Doněck.
Donbass Doněck. | Foto: Lenka Rybaříková

Moskva - Drtivý tříbrankový finiš vynesl hokejistům Doněcku v dnešním utkání Kontinentální ligy vítězství 4:3 v Jekatěrinburgu. Na rozhodující gól zápasu přihrál dvě minuty před koncem v přesilovce český útočník Václav Nedorost.

Nejslabší tým sezony Avtomobilist přitom v 49. minutě zvýšil na 3:1, přesto si šestou výhru v soutěži nepřipsal. V závěrečné desetiminutovce skórovali hostující Pettersson, Fedotěnko a Wilson, díky nimž Doněck opět zdramatizoval boj o postupovou osmičku v tabulce Západní konference.

Dinamo Minsk si odvezlo z ledu Chanty-Mansijsku výhru 7:5. Poslední gól vítězného celku vstřelil Zbyněk Irgl, který si navíc u první branky zápasu připsal asistenci.

Kontinentální hokejová liga:

Barys Astana - Viťaz Čechov 3:5, Omsk - Čerepovec 1:2 v prodl., Chanty-Mansijsk - Dinamo Minsk 5:7 (za hosty Irgl 1+1), Čeljabinsk - Dinamo Riga 3:1, Jekatěrinburg - Doněck 3:4 (Straka 0+1 - Nedorost 0+1), Magnitogorsk - Spartak Moskva 7:4.