Netíkův gól Popradu k výhře nepomohl, padl i Petrohrad

24. 12. 2011 17:30
Poprad - Mytišči 4:5 PP, Minsk - Petrohrad 3:0
Ani gól Tomáše Netíka Popradu k výhře s Mytišči nepomohl

Poprad - Tomáš Netík oslavil Štědrý den gólem. Jeho dvanáctá trefa v sezoně však Popradu v duelu Kontinentální ligy s Atlantem Mytišči pomohla jen k bodu za prohru 4:5 v prodloužení.

Domácí tak před 4500 diváky zaznamenali šestou porážku ze sedmi posledních utkání.

Skóre zápasu otevřel už po 28 vteřinách hry Slovák Luboš Bartečko, který první střelou v utkání navíc ještě před útočnou modrou čárou překonal hostujícího brankáře.

Netík se trefil dvě minuty před první přestávkou, kdy po Anderssonově vyrovnání vrátil Popradu vedení.

Ve druhé třetině vyrovnal Bobrov a do vedení 3:2 poslal Atlant ve 33. minutě Kosmačev. Na další branky se v Popradu čekalo až do poslední šestiminutovky.

Nejprve srovnal slovenský obránce Šrbák, ale vzápětí přidal druhou branku v zápase Andersson. Do prodloužení zápas poslal 75 vteřin před sirénou domácí Lundberg.

V prodloužení rozhodl o vítězství Mytišči Zackrisson, který dorážkou překonal českého brankáře Tomáše Dubu už po 44 vteřinách.

Lev Poprad - Atlant Mytišči 4:5 v prodl. (za domácí Netík 1+0), Dinamo Minsk - Petrohrad 3:0.