Neuvěřitelná Salákova série. Za Novosibirsk nedochytal v KHL už čtvrtý zápas v řadě

25. 10. 2017 22:05
Český hokejový brankář Alexander Salák nedochytal v Kontinentální lize ani čtvrtý zápas Novosibirsku v řadě. Třicetiletý gólman odstoupil v duelu na ledě Spartaku Moskva po druhé třetině za stavu 3:0 pro domácí tým. Novosibirsk nakonec prohrál 0:4, asistencí u první branky se na vítězství Spartaku podílel Lukáš Radil.
Alexander Salák
Alexander Salák | Foto: Milan Kammermayer

Moskva - Salák předchozí utkání s Chabarovskem v pátek nedochytal kvůli zablokovanému krku, kvůli němuž střídal po vyhrané první třetině. Jeho náhradník Alexej Krasikov pak pomohl uhájit výhru 3:2. Předtím Salák střídal i v nevydařených duelech proti Kunlunu a Vladivostoku.

Výsledky Kontinentální hokejové ligy:

Jokerit Helsinky - Barys Astana 2:3 v prodl., Nižnij Novgorod - Chanty-Mansijsk 1:2 po sam. nájezdech, CSKA Moskva - Dinamo Minsk 4:1, Spartak Moskva - Novosibirsk 4:0 (Radil 0+1), Viťaz Podolsk - Petrohrad 2:4, Slovan Bratislava - Jaroslavl 2:3.