VIDEO Fraser v prodloužení puk doslova dostrkal do branky

9. 5. 2014 8:22
Matt Fraser rozhodl prodloužení zápasu svého Bostonu s Montrealem doslova "buldočím" gólem. | Video: youtube.com

Montreal - Nováček v dresu Bostonu Matt Fraser na svůj noční gól v zápase druhého kola play off NHL v Montrealu určitě nezapomene.

Nejenže to byla pro křídelního útočníka první branka v play off v kariéře, ale ještě jí rozhodl celý zápas. Za bezbrankového stavu se do sítě Careyho Price trefil v 62. druhé minutě a určil tak konečné skóre utkání na 1:0 pro Bruins.

Fraser při vítězné trefě prokázal neúnavný tah na branku, protože ve skrumáži puk do branky Canadiens doslova dostrkal. Boston díky němu srovnal stav série na 2:2.