reklama

NHL potvrdila venkovní zápas Los Angeles Kings s Anaheimem

Fanoušci Los Angeles uvidí zápas pod otevřeným nebem s Anaheimem 25. ledna příští rok. Fanoušci Los Angeles uvidí zápas pod otevřeným nebem s Anaheimem 25. ledna příští rok. autor: Reuters
Nejméně tři zápasy se v příští sezoně NHL odehrají pod otevřeným nebem. K již ohlášenému duelu Winter Classic mezi Detroitem a Torontem a střetnutí Pittsburghu s Chicagem se dnes připojilo utkání Los

New York - Nejméně tři zápasy se v příští sezoně NHL odehrají pod otevřeným nebem.

K již ohlášenému duelu Winter Classic mezi Detroitem a Torontem a střetnutí Pittsburghu s Chicagem se dnes připojilo utkání Los Angeles s Anaheimem.

Celkově by se v příštím roce mělo v rámci "Stadium Series" odehrát mimo uzavřené haly šest zápasů.

Zástupci NHL oznámili, že zápas mezi posledním vítězem Stanleyova poháru Los Angeles a Anaheimem se odehraje 25. ledna na Dodger Stadium.

Zápas by mělo sledovat 56 tisíc lidí

Ten obvykle hostí baseballové zápasy a pojme při nich 56 tisíc diváků, koncem ledna by mělo v Kalifornii být počasí na tričko a kraťasy.

Naopak mrazivé počasí by mělo panovat na Winter Classic, které se sehraje na Michigan Stadium na Nový rok.

Zápas mezi Chicagem a Pittsburghem bude 1. března hostit druhý nejmenší stadion pro NFL Soldier Field, kam se vejde přes 61 tisíc lidí.

Podle spekulací zámořských médií se uvažuje o dvou zápasech New Yorku Rangers na stadionu Yankees, jeden by se měl hrát ve Vancouveru.

reklama