Buffalo otočilo v NHL zápas s New Jersey, čtyřmi góly se blýskl Thompson

30. 3. 2024 8:19

Hokejisté Buffala v NHL po obratu porazili New Jersey s Ondřejem Palátem a Tomášem Noskem 5:2. Čtyřmi góly se zaskvěl první centr Sabres Tage Thompson. Čeští útočníci nebodovali.

Buffalo v souboji dvou týmů živících šanci na postup do play off nezvládlo první třetinu a prohrávalo 0:2. Cestu za obratem ale hned po půl minutě druhé části nastartoval Thompson. Americký útočník ještě ve druhé třetině vyrovnal a v 56. minutě svým třetím gólem v zápase korunoval obrat.

Konečnou podobu skóre dali hokejisté Sabres v posledních vteřinách zápasu, kdy se do prázdné branky trefili John Jason Peterka a opět Thompson.

Buffalo - New Jersey 5:2 (0:2, 2:0, 3:0)

Branky: 21., 38. 56. a 60. T. Thompson, 60. Peterka - 3. Willman, 11. Bratt. Střely na branku: 36:30. Diváci: 15.721. Hvězdy zápasu: 1. T. Thompson, 2. Levi, 3. Tuch (všichni Buffalo).