reklama

Českou ekipu v týmu Flyers čeká druhý díl "Bitvy o Pensylvánii" pod širým nebem

Jakub Voráček ve Winter Classic Jakub Voráček ve Winter Classic autor: Reuters
Philadelphia si znovu po dvou letech zahraje pod širým nebem proti Pittsburghu.

New York - Hokejisté Philadelphie a Pittsburghu si v NHL zopakují v únoru 2019 takřka přesně po dvou letech souboj pod širým nebem. Druhý díl "Bitvy o Pensylvánii se odehraje na stadionu Lincoln Financial Field ve Filadelfii, který je domovem týmu ligy amerického fotbalu Philadelphia Eagles.

Přehledně: Základní část NHL dorazila do cíle. Podívejte se na konečné tabulky Přehledně: Základní část NHL dorazila do cíle. Podívejte se na konečné tabulky Prohlédněte zde

První vzájemný se uskutečnil letos 25. února a před návštěvou 67 318 diváků na stadionu Heinz Field v Pittsburghu, který je rovněž určen především pro americký fotbal, zvítězili Penguins 4:2. Odveta 23. února 2019 se bude hrát nejspíš před podobnou kulisou, Lincoln Financial Field má kapacitu 69 176 diváků.

Pro Flyers a Penguins nepůjde v případě bitvy pod otevřeným nebem o nic nového. Philadelphia, jejíž dres v současnosti obléká brankář Michal Neuvirth, bek Radko Gudas a útočník Jakub Voráček, hrála o body v základní části sezony od zavedení této tradice již čtyřikrát, Pittsburgh má dokonce ještě o jednu zkušenost navíc.

reklama