reklama

Hall z New Jersey se podrobil operaci kolene, Ďáblům bude chybět měsíc

MS 2015: Česko - Kanada: Taylor Hall MS 2015: Česko - Kanada: Taylor Hall autor: Reuters
Kanadský útočník Taylor Hall bude New Jersey chybět až čtyři týdny. Pětadvacetiletý hokejista se podrobil artroskopické operaci utženého menisku v levém koleni.

Newark - Hokejisté New Jersey se musejí obejít tři až čtyři týdny bez útočníka Taylora Halla, který se ve středu podrobil artroskopické operaci utrženého menisku v levém koleně. Pětadvacetiletý Hall v pondělí s Devils ještě trénoval, ale do úterního utkání na ledě Dallasu nenastoupil a odletěl zpátky do New Jersey na vyšetření magnetickou rezonancí.

Čeští gólmani zažili v NHL špatný večer, Mrázek soupeři "namazal" na gól. Polák se popral Čeští gólmani zažili v NHL špatný večer, Mrázek soupeři "namazal" na gól. Polák se popral Čtěte zde

Kanaďan Hall, jehož New Jersey získalo na konci června z Edmontonu, je s 12 body nejproduktivnějším hráčem a s pět brankami i nejlepším střelcem Devils. Jednička draftu NHL z roku 2010 má na kontě v NHL celkem 395 zápasů a 340 bodů za 137 gólů a 203 asistencí.

Vedle mistra světa z loňska z Prahy i z letoška z Moskvy postrádá New Jersey i dalšího ofenzivního tahouna Michaela Cammalleriho, který z osobních důvodů vynechal poslední tři zápasy a zatím není jasné, kdy se k týmu opět připojí.

reklama