reklama

Hokejista Hoffman byl po skandálu své snoubenky vyměněn z Ottawy

Mike Hoffman Mike Hoffman autor: Reuters
Spor mezi rodinami Karlssonů a Hoffmanů vyřešila Ottawa vytrejdováním druhého jmenovaného.

Ottawa - Výměnou hokejového útočníka Mikea Hoffmana do San Jose a následně na Floridu skončila aféra, jež v posledních týdnech zaměstnávala klub NHL Ottawa Senators. Hoffmanova snoubenka údajně na sociálních sítích obtěžovala manželku švédského kapitána Senators Erika Karlssona.

Hoffman byl dnes nejprve vyměněn z kanadské metropole do Kalifornie spolu s obráncem z ECHL Codym Donagheym a ottawským právem volby v pátém kole draftu v roce 2020. Sharks dali k dispozici dánského útočníka Mikkela Boedkera, obránce Juliuse Bergmana a výběr v šestém kole draftu.

Osmadvacetiletý Kanaďan Hoffmann hrál dosud pouze za Senators, v jejichž dresu nasbíral 230 bodů ve 342 zápasech. Stejně starý Boedker opouští San Jose po dvou sezonách, dříve hrál také za Phoenix/Arizonu a Colorado. Donaghey a Bergman na debut v NHL čekají.

"Ať ti umře syn a Karlssonovi někdo ukončí kariéru." Ottawou otřásá spor partnerek hvězd "Ať ti umře syn a Karlssonovi někdo ukončí kariéru." Ottawou otřásá spor partnerek hvězd Čtěte zde

Hráčem San Jose byl ale Hoffman zhruba pouze dvě hodiny, protože následně jeho práva za výběry v draftech převzal tým Florida Panthers.

Kvůli internetovému obtěžování požádala začátkem května Melinda Karlssonová o soudní zákaz přiblížení proti Hoffmanově snoubence Monice Carykové. Její údajné urážky z anonymního účtu obsahovaly poznámky o Karlssonově synovi, jenž se v březnu narodil mrtvý. "Také psala, že si přeje, abych byla mrtvá, a že by se měl někdo postarat o nohy mého manžela, aby měl po kariéře," uvedla Karlssonová v soudních dokumentech.

Hoffman tvrzení manželky svého hvězdného spoluhráče popřel. "Na 150 procent jsme to nebyli my. Nemáme co skrývat," řekl médiím.

reklama