reklama

Jágr hodil buly a zapózoval s legendárními exparťáky: Byli jsme skoro nezastavitelní

Bývalá elitní lajna Pittsburghu: Mario Lemieux, Ron Francis a Jaromír Jágr. Bývalá elitní lajna Pittsburghu: Mario Lemieux, Ron Francis a Jaromír Jágr. autor: Twitter Jaromíra Jágra
Jaromír Jágr zajel do Los Angeles na Utkání hvězd NHL hlavně kvůli páteční slavnosti, při níž ho slavná soutěž zařadila mezi stovku nejlepších hokejistů své historie. Tím však program české osmašedesátky nekončil.

Praha - Ještě než v neděli vypukly zápasy All Star Game, postavily se do jedné řady ligové legendy, aby hodily svým následovníkům slavnostní buly (celý akt můžete zhlédnout ZDE).

Pochopitelně nechyběli brankář Dominik Hašek a útočník Jaromír Jágr. Ten měl před sebou hvězdu Buffala Kylea Okposa.

Utkání hvězd rozhodl hokejista, na kterého v Chomutově hučeli. O milion dolarů se podělí i Gretzky Utkání hvězd rozhodl hokejista, na kterého v Chomutově hučeli. O milion dolarů se podělí i Gretzky Prohlédněte zde

Současný forvard Floridy potkal na ledě spoustu současných soupeřů, ale také některé bývalé parťáky z Pittsburghu. Třeba Maria Lemieuxe a Rona Francise, s nimž před 20 roky tvořil jednu lajnu.

"Byli jsme skoro nezastavitelní," komentuje Jágr na Twitteru společnou fotku. A má pravdu. Tohle trio posbíralo v ročníku 1996-97 307 bodů a celkově jich má na kontě neuvěřitelných 5 418. Další navíc přibudou, neboť brzy 45letý Čech ještě nehodlá končit.

Během Utkání hvězd zavzpomínal na staré časy také Lemieux, který mimo jiné prohlásil, že Jágrův dres s číslem 68 jednou bude viset pod stropem pittsburghské arény.

reklama