reklama

Jágr s přítelkyní před hurikánem nakupovali zásoby. "Aspoň otestuju, jak jsem silný"

Jaromír Jágr s přítelkyní Jaromír Jágr s přítelkyní autor: Milan Kammermayer
Na příchod hurikánu Matthew na Floridu se připravuje i legendární český hokejista Jaromír Jágr. "Uvidíme, co bude. Nemám s tím žádnou zkušenost. Když jdete nakoupit, tak vidíte, že se lidi trošku bojí, protože z obchodů všechno skoupili," řekl čtyřiačtyřicetiletý Jágr zámořským médiím.

Sunrise – Český hokejový útočník Jaromír Jágr z Floridy se chystal se svou přítelkyní Veronikou Kopřivovou na Floridě na příchod hurikánu Matthew také nákupem zásob. Kvůli hrozbě živlu, který si v Karibiku vyžádal stovky obětí, Panthers nejdříve odložili a nakonec i zrušili čtvrteční přípravný zápas s Tampou Bay.

Jágr, který začne svou 23. sezonu v NHL, se poblíž hurikánu ocitl poprvé. "Uvidíme, co bude. Nemám s tím žádnou zkušenost. Když jdete nakoupit, tak vidíte, že se lidi trošku bojí, protože z obchodů všechno skoupili," řekl čtyřiačtyřicetiletý Jágr zámořským médiím.

Kindl míří na farmu Floridy, na listině volných hráčů si ho nikdo nevybral Kindl míří na farmu Floridy, na listině volných hráčů si ho nikdo nevybral Čtěte zde

"Je to dobrý byznys pro Spojené státy. Možná to řekli schválně, protože chtěli vyprodat obchody," vtipkoval o prázdných regálech. Na dotaz, zda nakoupil balenou vodu a nutné zásoby, zase odpověděl se svým typickým humorem. "Jsem v pohodě, lidi dokázali přežít bez vody dva týdny a já to zkusím jen dva dny. Otestuju svoje tělo, jak je silné."

Prázdné regály? To tu nebývá

Do obchodů se ale se svou přítelkyní Veronikou Kopřivovou vydal. "Všude byly hrozně velký fronty a prázdný regály, to tady není zvykem. Já teda doufám, že to bude v pohodě a všichni budou v pořádku. Doufám, že nám to neodfoukne to naše 25. parto," řekla na videu na sociálních sítích Kopřivová.

Jágr má pravdu, Čechy (téměř) nejde kritizovat. Završení Debaklu na ledě ale nevyřeší hlubší potíže Jágr má pravdu, Čechy (téměř) nejde kritizovat. Završení Debaklu na ledě ale nevyřeší hlubší potíže Čtěte zde

Pro zásoby vyrazila také s předstihem. "Půjdu nakoupit nějaké zásoby, pro které mě Jaromír vyslal, že to není vůbec sranda. Abychom měli doma dostatečný množství jídla," prohlásila přítelkyně české hokejové hvězdy.

Jágr dnes zamíří s Floridou do New Yorku a začne se chystat na sobotní generálku na nový ročník NHL proti New Jersey v Tate Rink na americké vojenské základně ve West Pointu. Pak se Panthers vrátí domů. Do sezony vstoupí Florida ve čtvrtek 13. října domácím zápasem proti New Jersey.

reklama