reklama

Je Jágr zasnoubený? Bez komentáře, řekl po debaklu od Toronta. Florida dál tápe

Jágrova Florida na Toronto ani podruhé v sezoně nestačila. Jágrova Florida na Toronto ani podruhé v sezoně nestačila. autor: Reuters
Florida schytala od Toronta debakl 1:6. Jaromír Jágr vyšel už potřinácté v řadě gólově naprázdno. V rozhovoru pro Aktuálně.cz si stěžoval na nedostatek šancí svého týmu. Zásnuby s přítelkyní Veronikou Kopřivovou pak nechtěl komentovat vůbec.

Toronto (od našeho zpravodaje) – Podruhé se letos představili hokejisté Floridy na ledě Toronta a podruhé si vezou do Sunrise porážku. Tentokrát hodně výraznou – 1:6. Vydařený večer tak neprožil ani Jaromír Jágr. Odehrál 15 minut a do statistik si zapsal jen dvě střely a dva minusové body.

Grafika: Jágrova poslední sezona. Podívejte se, jak se mu dařilo v Calgary i kolik zbývá k rekordům Grafika: Jágrova poslední sezona. Podívejte se, jak se mu dařilo v Calgary i kolik zbývá k rekordům Prohlédněte zde

"Dostali jsme na frak, co se dá dělat. Udělali jsme hloupé chyby a první třetinu jsme prohráli 0:3. Toronto bylo ve všem lepší, rychlejší. My jsme pořádné šance neměli," řekla česká osmašedesátka v pozápasovém rozhovoru pro Aktuálně.cz a deník Sport.

Sám Jágr už neskóroval třináct utkání v řadě a herně se trápí. "Tak to prostě v životě chodí. Nedostávám se do šancí, takže nemůžu dát gól," hlesl smutně.

Do duelu s Maple Leafs nastoupil s pěstěným knírem a vlasy sepnutými do culíku. Po nepovedeném úvodu však své bujné zvlněné kadeře rozpustil. Ale ani to nepomohlo.

V první formaci spolu s ním obdobně paběrkuje i démon loňského ročníku Aleksandr Barkov. Chybí jim však třetí do party – Jonathan Huberdeau. "Jeho absence je znát. Hráli jsme spolu poslední dva roky. Na druhou stranu my bychom měli být schopní dávat góly i bez něho," pokračoval.

Florida vysoko prohrála. Gudas proti Winnipegu dvakrát asistoval, bod si připsal také Zacha Florida vysoko prohrála. Gudas proti Winnipegu dvakrát asistoval, bod si připsal také Zacha Čtěte zde

Více než jeho výkony se ale v posledních dnech v Česku řešily jeho údajné zásnuby s přítelkyní Veronikou Kopřivovou. K tomuto tématu však Jágr příliš sdílný nebyl. "A nejseš zasnoubenej ty? Ne? Tak vidíš," kontroval na otázku českých novinářů a odešel.

reklama