Je Jágr zasnoubený? Bez komentáře, řekl po debaklu od Toronta. Florida dál tápe

Ondřej Kuchař Ondřej Kuchař
18. 11. 2016 6:06
Florida schytala od Toronta debakl 1:6. Jaromír Jágr vyšel už potřinácté v řadě gólově naprázdno. V rozhovoru pro Aktuálně.cz si stěžoval na nedostatek šancí svého týmu. Zásnuby s přítelkyní Veronikou Kopřivovou pak nechtěl komentovat vůbec.
Jágrova Florida na Toronto ani podruhé v sezoně nestačila.
Jágrova Florida na Toronto ani podruhé v sezoně nestačila. | Foto: Reuters

Toronto (od našeho zpravodaje) – Podruhé se letos představili hokejisté Floridy na ledě Toronta a podruhé si vezou do Sunrise porážku. Tentokrát hodně výraznou – 1:6. Vydařený večer tak neprožil ani Jaromír Jágr. Odehrál 15 minut a do statistik si zapsal jen dvě střely a dva minusové body.

"Dostali jsme na frak, co se dá dělat. Udělali jsme hloupé chyby a první třetinu jsme prohráli 0:3. Toronto bylo ve všem lepší, rychlejší. My jsme pořádné šance neměli," řekla česká osmašedesátka v pozápasovém rozhovoru pro Aktuálně.cz a deník Sport.

Sám Jágr už neskóroval třináct utkání v řadě a herně se trápí. "Tak to prostě v životě chodí. Nedostávám se do šancí, takže nemůžu dát gól," hlesl smutně.

Do duelu s Maple Leafs nastoupil s pěstěným knírem a vlasy sepnutými do culíku. Po nepovedeném úvodu však své bujné zvlněné kadeře rozpustil. Ale ani to nepomohlo.

V první formaci spolu s ním obdobně paběrkuje i démon loňského ročníku Aleksandr Barkov. Chybí jim však třetí do party – Jonathan Huberdeau. "Jeho absence je znát. Hráli jsme spolu poslední dva roky. Na druhou stranu my bychom měli být schopní dávat góly i bez něho," pokračoval.

Více než jeho výkony se ale v posledních dnech v Česku řešily jeho údajné zásnuby s přítelkyní Veronikou Kopřivovou. K tomuto tématu však Jágr příliš sdílný nebyl. "A nejseš zasnoubenej ty? Ne? Tak vidíš," kontroval na otázku českých novinářů a odešel.