Mazanec chytal půlku zápasu za Nashville a jednou inkasoval. Jágr opět nehrál

30. 9. 2016 8:18
V zámoří pokračuje příprava na start nového ročníku NHL. Jaromír Jágr se v dresu Floridy Panthers opět na ledě neobjevil.
Marek Mazanec.
Marek Mazanec. | Foto: Reuters

New York - Marek Mazanec z Nashvillu odchytal v přípravě na NHL první polovinu utkání v Columbusu při porážce 2:3 v prodloužení. Za 29 a půl minuty strávené na ledě inkasovala bývalá opora hokejistů Plzně z 15 střel jednu branku.

Mazance překonal pouze Ryan Craig, který 22 vteřin před koncem první třetiny otevřel skóre. Ve 30. minutě za stavu 0:1 přepustil Mazanec místo Finovi Juusemu Sarosovi. Predators sice díky golům Anthonyho Bitetta a Yanicka Webera otočili stav, ale v 56. minutě vyrovnal Paul Bittner a v čase 62:49 rozhodl Brandon Dubinsky.

V dresu Floridy, která v úterý sehrála hned dva duely s Nashvillem, se ještě ani v zápase na ledě Tampy Bay o dva dny později neobjevil čtyřiačtyřicetiletý útočník Jaromír Jágr. Panthers prohráli 0:2. Další zápas odehraje Florida v neděli v Londonu proti Dallasu.