reklama

Přibyl dostal od lékařů svolení hrát, Calgary ho poslalo na farmu

Daniel Přibyl Daniel Přibyl autor: Zlata Vostrá
Třiadvacetiletý Daniel Přibyl, který do jara oblékal dres Sparty, prošel draftem už v roce 2011, kdy si ho vybral Montreal. Zranění pravého kolena utrpěl v semifinále play off extraligy s Plzní, krátce nato podepsal smlouvu s Calgary.

Calgary - Hokejový útočník Daniel Přibyl, který má za sebou operaci zkříženého vazu pravého kolena, dostal v úterý od lékařů svolení k plnému návratu na led a může hrát. Calgary, s nímž v dubnu uzavřel dvouletý kontrakt, ho poslalo rozehrát na farmu do Stocktonu.

Třiadvacetiletý Přibyl, který do jara oblékal dres Sparty, prošel draftem už v roce 2011, kdy si ho vybral Montreal. Zranění utrpěl v semifinále play off extraligy s Plzní, krátce nato podepsal smlouvu s Calgary.

Dohráno. Podívejte se, kdo postoupil do bojů o Stanley Cup a komu končí sezona Dohráno. Podívejte se, kdo postoupil do bojů o Stanley Cup a komu končí sezona Prohlédněte zde

Novou posilou Flames se krátce před startem NHL stal kanadský útočník Kris Versteeg. Dvojnásobný vítěz Stanley Cupu s Chicagem (2010 a 2015) se s klubem dohodl na ročním kontraktu s příjmem 950 tisíc dolarů. Naposledy přitom trénoval s Edmontonem, který je hlavním rivalem Calgary a nabízel mu smlouvu.

"Je to trošku neobvyklé. Strávil jsem tam takřka měsíc. Ale tohle je hokej. A bylo dobře, že jsem měl možnost si vybrat," řekl třicetiletý hráč. Flames dal přednost, neboť v týmu vidí větší potenciál.

V minulé sezoně hrál Versteeg za Carolinu a Los Angeles. Celkem má na kontě 550 utkání v NHL a 313 bodů (131+182). V 89 zápasech play off přidal 44 bodů (17+27).

Hlavní je čistá hlava, tvrdí před sezonou Hertl. A taky zdravé koleno Hlavní je čistá hlava, tvrdí před sezonou Hertl. A taky zdravé koleno Čtěte zde
reklama