reklama

Svérázný plán, jak dohrát NHL. Každá divize v jedné hale a v ní tři zápasy za den

Brankář Petr Mrázek by mohl mít při dokončování sezony NHL výhodu domácího prostředí, Metropolitní divize by se totiž mohla dohrávat v Raleighu, kde sídlí jeho Carolina Brankář Petr Mrázek by mohl mít při dokončování sezony NHL výhodu domácího prostředí, Metropolitní divize by se totiž mohla dohrávat v Raleighu, kde sídlí jeho Carolina autor: Reuters
Základní část hokejové NHL by se mohla dohrát na čtyřech stadionech. Podle kanadského webu Sportsnet existuje varianta, že by se na jednom místě vždy utkaly týmy z jedné divize.

V minulosti se spekulovalo o možnostech, že by všech 31 klubů sezonu přerušenou 12. března kvůli pandemii koronaviru hrálo v jedné aréně nebo by se rovnou začalo hrát play off.

Podle informací Sportsnetu by týmy z Pacifické divize mohly hrát v Edmontonu, z Centrální divize v Saint Paulu v Minnesotě a z Metropolitní divize v Raleighu, kde sídlí Carolina.

Kde by hrála mužstva Atlantické divize, o tom kanadský web neinformuje. V každé aréně by se bez přítomnosti diváků vždy hrály tři zápasy denně.

Jednotlivým týmům zbývá do konce základní části odehrát 11 až 14 zápasů. Případné změny musí vedle majitelů odsouhlasit i vedení hráčské asociace NHLPA a její šéf Donald Fehr v minulých dnech opakovaně uvedl, že o žádných konkrétních návrzích s představiteli NHL nejednal.

Vedení NHL vedle dohrání sezony jedná i o podobě draftu, který se měl původně uskutečnit na konci června v Montrealu. Už v březnu byl ale na neurčito odložen.

Podle zámořských médií je možné, že se bude konat pouze online.

Ke stejnému kroku se již rozhodly basketbalová WNBA a liga amerického fotbalu NFL.

"A přinese jídlo Kaberle?" Čech jako kurýr září, Kanaďané ho chtějí i na narozeniny "A přinese jídlo Kaberle?" Čech jako kurýr září, Kanaďané ho chtějí i na narozeniny Čtěte zde
reklama