reklama

Úžasné Pastrňákovo gesto. Matce samoživitelce v první linii daroval auto

Předání auta od Davida Pastrňáka. Předání auta od Davida Pastrňáka. autor: Boston Bruins
Hokejista David Pastrňák ukázal, že má velké srdce. Těsně před Vánocemi daroval auto matce samoživitelce Kaitlin Hagstromové, která pracuje jako zdravotní sestřička v bostonském zdravotním středisku, a připojil milý videovzkaz.

Český útočník byl v loňském utkání hvězd zvolen nejlepším hráčem, za svůj skvělý výkon pak obdržel nové SUV značky Honda. Nicméně cenu si nepřevezme, auto se rozhodl před Vánocemi darovat někomu, kdo jej potřebuje víc.

Novou majitelkou je zdravotní sestřička Hagstromová. Ta v první linii čelí pandemii koronaviru v bostonském Tufts Medical Center. "Doslechl jsem se o vaší skvělé práci, kterou jste zastala," poděkoval Pastrňák prostřednictvím videa.

"Vím, že jste svobodná matka. Moje maminka mě taky vychovávala sama. Vím, jak je to těžké, starat se o celou rodinu jako samoživitelka, kolik to znamená práce a jak je to složité. Máte můj velký respekt," dodal.

Samotné předání automobilu bylo za pomoci Pastrňákova klubu Boston Bruins připraveno pro Hagstromovou jako překvapení. Měla za to, že ji čeká pracovní setkání. "Vůbec jsem to nečekala, bylo to hrozně vzrušující," řekla obdarovaná zdravotní sestřička. Součástí daru bylo také hokejové vybavení pro jejího syna Shauna.

Další cenu vyhrál David Pastrňák minulý týden, kdy byl vyhlášen českým sportovcem roku 2020.

reklama