10. 10. 2017 7:16
Už už zdvihali ruce nad hlavu, ale z gólového juchání nakonec nic nebylo. Davidovi Pastrňákovi z Bostonu a Vladimíru Sobotkovi ze St. Louis sebrali v NHL radost fantastické zákroky brankářů.
Thomas Greiss z New Yorku Islanders likviduje šanci Vladimíra Sobotky ze St. Louis. | Foto: Reuters

Boston - Měli na hokejkách důležité góly, jenže David Pastrňák z Bostonu ani Vladimír Sobotka ze St. Louis nakonec své šance neproměnili. Proti se postavily fantastické zákroky brankářů.

Sobotka proti New Yorku Islanders po čtyřech minutách třetí třetiny za stavu 2:0 mířil do odkryté branky, jenže gólman Thomas Greiss parádní rybičkou puk vyrazil.

Místo zvýšení na tříbrankový rozdíl stihli Islanders ještě vyrovnat a St. Louis nakonec zvítězilo až po nájezdech.

Proti Pastrňákovi se zase blýskl brankář Colorada Semjon Varlamov. Český forvard si před něho vybruslil, jenže ruský gólman se nenechal přetlačit a betonem zastavil puk pár milimetrů před čarou.

Místo kontaktní trefy na 1:2 Colorado navýšilo náskok až na konečných 0:4.