reklama

Vypečená ruská banka připravila Radulova o stovky milionů

Alexander Radulov Alexander Radulov autor: Reuters
Ruský útočník Dallasu Stars Alexander Radulov podle svého právníka Sergeje Taškova přišel o své mzdy za posledních pět let.

Čtyřiatřicetiletý útočník si podle webu 360tv.ru, který zprávu přinesl, ukládal do nejmenovaného finančního ústavu své výdělky od roku 2015. Jenže banka během té doby přišla o licenci a peníze nyní odmítá vydat. 

"Saša (Radulov) je teď v karanténě. Začínáme se věnovat všem dokumentům, ale pochopili jsme, že jde o banální podvod," uvedl Taškov, podle kterého se stejný problém týká i několika dalších ruských sportovců. 

"On (Radulov) tento problém oznámil jako první, ale další budou následovat. Máme také největší ztrátu, asi 1,5 miliardy rublů (přibližně 434 milionů korun)," tvrdí Radulovův právní zástupce. 

V minulosti podobným způsobem o své úspory přišel i jiný skvělý ruský hokejista, Sergej Fjodorov, kterého agent připravil o 60 milionů dolarů. 

Fjodorova ožebračil agent, Dacjuk ještě válí v KHL. Co dělá zlatá generace Red Wings? Fjodorova ožebračil agent, Dacjuk ještě válí v KHL. Co dělá zlatá generace Red Wings? Prohlédněte zde
reklama