reklama

Winter Classic v 2019 si zahrají Chicago a Boston

NHL Winter Classic 2017: St. Louis Blues vs. Chicago Blackhawks NHL Winter Classic 2017: St. Louis Blues vs. Chicago Blackhawks autor: Reuters
Tradiční Winter Classic uvidí za rok diváci na stadionu univerzity Notre Dam. V aréně pro 80 tisíc diváků se střetne Chicago s Bostonem.

New York - Tradiční novoroční zápas NHL pod širým nebem 1. ledna 2019 obstarají hokejisté Chicaga a Bostonu. Hrát se bude na stadionu univerzity Notre Dame pro americký fotbal, na který se vejde téměř 80 tisíc diváků.

Přehledně: Základní část NHL dorazila do cíle. Podívejte se na konečné tabulky Přehledně: Základní část NHL dorazila do cíle. Podívejte se na konečné tabulky Prohlédněte zde

Chicago se představí v takzvaném Winter Classic počtvrté, v předchozích třech případech odešlo vždy poraženo. V roce 2009 Blackhawks podlehli na Wrigley Field 4:6 Detroitu, předloni prohráli v Nationals Parku ve Washingtonu s Capitals 2:3 a letos do třetice na baseballovém stadionu Busch nestačili na St. Louis (1:4).

Boston má za sebou dvě novoroční utkání pod širým nebem. V roce 2010 prohrál v baseballovém Fenway Parku s Philadelphií 1:2 v prodloužení a loni podlehl na Gillette Stadium pro americký fotbal Montrealu 1:5.

V nadcházejícím Winter Classic se utkají hokejisté Buffala a New York Rangers na baseballovém stadionu Citi Field.

reklama