reklama

Za rok se novoroční NHL Winter Classic odehraje v Texasu a představí se v něm Dallas

Na Chicago proti Bostonu přišla v Indianě druhá nejvyšší návštěva v historii NHL. Na Chicago proti Bostonu přišla v Indianě druhá nejvyšší návštěva v historii NHL. autor: Reuters
Novoroční NHL Winter Classic pod otevřeným nebem se příští rok uskuteční v Texasu a poprvé v historii se ho zúčastní hokejisté týmu Dallas Stars. Zápas se bude hrát na stadionu pro americký fotbal Cotton Bowl a soupeř pro domácí tým ještě není znám.

Dějiště tradičně sledovaného zápasu oznámil komisionář soutěže Gary Bettman během dnešního utkání pod otevřeným nebem v areálu univerzity Notre Dame mezi Chicagem a Bostonem. Winter Classic se v NHL hraje pravidelně od roku 2008.

V příští sezoně se v NHL uskuteční celkem tři zápasy pod otevřeným nebem. První bude 26. října duel Heritage Classic mezi Winnipegem a Calgary na stadionu v kanadské Regině. Následovat bude Winter Classic a třetí venkovní duel se odehraje 15. února 2020 jako součást Stadium Series v Colorado Springs. Soupeř pro domácí Colorado Avalanche bude určen také později.

reklama