Zacha se dočkal, dal první gól sezony. New Jersey přesto ztratilo duel s Detroitem

17. 11. 2018 22:43
Pavel Zacha dal první gól v sezoně NHL, ale s New Jersey podlehl hokejistům Detroitu 2:3 v prodloužení. Po dvanácti zápasech, v nichž nebodoval, jednadvacetiletý český útočník otevřel skóre dnešního utkání ve 12. minutě střelou k tyči.
Pavel Zacha
Pavel Zacha | Foto: ČTK

Podívejte se na gól Pavla Zachy:

Domácí ve druhé třetině zvýšili na 2:0, ale náskok neudrželi a v poslední minutě prodloužení rozhodl zápas Dylan Larkin. Nejproduktivnější hráč Detroitu ukončil duel svým osmým gólem v sezoně a zařídil Red Wings pátou výhru z posledních šesti utkání.

Philadelphia prohrála s Tampou Bay 5:6 v prodloužení, které si vynutila čtyřgólovou šňůrou mezi 51. a 57. minutou zápasu. Hostům vystřelil vítězství v 62. minutě Anthony Cirelli.

Výsledky NHL:

New Jersey - Detroit 2:3 v prodl. (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)

Branky: 12. Zacha, 36. Coleman - 39. Glendening, 54. Rasmussen, 65. D. Larkin. Střely na branku: 40:30. Diváci: 16.514. Hvězdy zápasu: 1. Larkin (Detroit), 2. Zacha, 3. Coleman (oba New Jersey).

Philadelphia - Tampa Bay 5:6 v prodl. (0:0, 1:3, 4:2 - 0:1)

Branky: 51. a 56. Konecny, 35. J. van Riemsdyk, 52. Couturier, 57. Simmonds - 38. a 50. B. Point, 27. Erne, 33. Paquette, 49. T. Johnson, 62. Cirelli. Střely na branku: 45:26. Diváci: 19.060. Hvězdy zápasu: 1. Cirelli (Tampa), 2. J. van Riemsdyk (Philadelphia), 3. B. Point (Tampa).