reklama
Neděle, 18:00 • NHL • Trh s volnými hokejisty

Živě: Kluby NHL loví volné hráče

Sledujte, jak hokejovou ligu mění výměny a podpisy nových smluv po otevření trhu.

17:31

Vítejte u online přenosu z otevření trhu s volnými hokejisty. Slavná NHL se během příštích hodin a dní do značné míry promění.

17:33

Většinu fanoušků nejvíc zajímá, kde skončí John Tavares. Mezi volnými hráči je však víc zajímavých jmen. 

17:35

Podle novináře Pierrea LeBruna se Tomáš Plekanec vrací do Montrealu, odkud byl během uplynulé sezony vyměněn. Má jít o jednoletou smlouvu. O českého centra se údajně zajímalo také Chicago.

17:39

Přestože trh se oficiální otevře až v 18:00, zprávy o nových smlouvách už prosakují. Obránce Roman Polák míří podle novináře Boba McKenzieho do Dallasu.

17:42

Z trhu rychle mizí druhý nejlepší centr. Paul Stastny, který v uplynulé sezoně zářil po výměně do Winnipegu, kývl na nabídku Vegas. Během dalších tří sezon by měl brát 6,5 milionu dolarů ročně.

17:47

Centři jsou podle očekávání žhavým zbožím. Více zdrojů informuje o tom, že Tyler Bozak po devíti letech v Torontu míří do St. Louis, od kterého dostal tříletou smlouvu na 15 milionů dolarů.

17:51

Ryan Reaves, podle mnohých nejtvrdší muž ligy, zůstává ve Vegas. Během příštích dvou ročníků si vydělá 5,55 milionu dolarů.

17:54

Už několik hodin je jasné, že Mike Green zůstává v Detroitu, který si svého klíčového ofenzivního beka udržel dvouletou smlouvou na 10,75 milionu dolarů.

17:57

Newyorští Islanders pořád nevědí, zda udrží kapitána Tavarese. Mezitím podepsali čtyřletý kontrakt na deset milionů dolarů se svým bekem Thomasem Hickeym.

18:00

Ian Cole, jeden z nejlepších beků na letošním trhu, jde podle novináře Darrena Dregera‏ do Colorada, s nímž podepsal tříletou smlouvu. Ročně si vydělá 4,25 milionu dolarů.

18:02

Carolina přichází o svého dlouholetého gólmana Cama Warda. Muž, jenž kdysi patřil k nejlepším kanadských brankářům, ale v posledních letech předvádí průměrné výkony, se na rok upsal Chicagu. Dostane tři miliony dolarů.

18:05

Tvrďák Jack Johnson, který reprezentoval USA na posledním Světovém poháru, ale má za sebou slabou sezonu, jde do Pittsburghu. 31letý zadák podepsal pětiletou smlouvu na 16,25 milionu dolarů.

18:09

Obránce Roman Polák nebude v Dallasu patřit k boháčům. Roční smlouva mu vynese "jen" 1,3 milionu dolarů.

18:11

Tomáš Plekanec dosud bral šest milionů dolarů ročně. Kvůli klesající výkonnosti logicky musel slevit. Za rok v Montrealu si určitě vydělá 2,25 milionu. Se všemi bonusy (odehrané zápasy, produktivita, postup do play off) může získat až 3,5 milionu.

Druhé nejhvězdnější jméno na trhu je pryč. Útočník James van Riemsdyk se po letech vrací do Philadelphie, s níž podepsal pětiletý kontrakt na 35 milionů dolarů.

18:17

Tampa si pojistila služby Ryana McDonagha, kterého v uplynulém ročníku získala od Rangers. Spolehlivý bek si za sedm let vydělá 47,25 milionu dolarů. Smlouva mu začne běžet od sezony 2019/20.

18:21

Rakouský střelec Thomas Vanek míří do Detroitu, tedy do jednoho z osmi klubů, za které během posledních pěti let hrál. Roční smlouva má hodnotu tří milionů dolarů.

18:25

Minnesota hýří aktivitou. Podepsala útočníka Matta Hendrickse (roční smlouva na 700 tisíc dolarů) a beka Grega Pateryna (tříletá smlouva na 6,75 milionu). Zároveň prodloužila spolupráci s Nickem Seelerem (tříletá smlouva na 2,175 milionu).

18:29

Brankář Petr Mrázek má nového zaměstnavatele. Svou kariéru zkusí oživit v Carolině, s níž podepsal roční smlouvu na 1,5 milionu dolarů (naposledy bral 4 miliony). O místo jedničky bude bojovat s Američanem Scottem Darlingem.

18:32

Zdá se, že Michaelu Grabnerovi příliš neuškodil nepovedený závěr sezony v New Jersey. Rakouský rychlík podepsal tříletou smlouvu s Arizonou, ročně si vydělá 3,35 milionu dolarů.

reklama