reklama
Sobota, 18:00 • NHL • Trh s volnými hráči

Živě: Kluby NHL loví volné hráče

Sledujte, jak hokejovou ligu mění výměny a podpisy nových smluv po otevření trhu.

17:05

Vítejte u online přenosu z otevření trhu s volnými hráči. Slavná NHL se během příštích hodin a dní výrazně promění.

17:07

Ač se to zdálo nepravděpodobné, na volný trh míří také Jaromír Jágr. S Floridou, kde strávil více jak dva roky, zatím nevyřešil finanční stránku smlouvy.

17:10

I když se trh oficiálně otevírá až v 18:00 českého času, už nyní začínají prosakovat informace, kdo kam zamíří.

17:11

Například Karl Alzner, jeden z nejlepších beků na trhu, má údajně namířeno do Montrealu, kde by mohl podepsat pětiletou smlouvu s ročním platem kolem 4,5 milionu dolarů.

17:19

Pokud jde o české hráče, Ondřej Pavelec prý jedná s Rangers, Martin Hanzal má nakročeno do Dallasu a Jaromíra Jágra zajímá, co mu můžou nabídnout ostatní. Je dost možné, že na Floridě nezůstane.

17:27

Nick Bonino, jeden z nejzajímavějších centrů na trhu, by měl podle TSN jít do Nashvillu, proti němuž hrál poslední finále Stanley Cupu. Předpokládaná délka smlouvy - 4 až 5 let.

17:33

Podle novináře Chrise Johnsona ze stanice Sportsnet je o Jágra vcelku slušný zájem. Navzdory tomu, že nedávno český útočník vtipkoval, že mu nikdo nevolá.

17:42

O možná největší hvězdu na trhu Kevina Shattenkirka se nepřekvapivě zajímají Rangers, kteří nutně potřebují posílit obranu. Americký zadák je podle novináře Larryho Brookse ochotný udělat newyorskému klubu slevu.

17:50

Shattenkirk zatím podle Larryho Brookse není rozhodnutý, kam zamíří. Bob McKenzie vidí tři hlavní kandidáty - Rangers, New Jersey a Colorado.

17:57

Bude mít Pavel Zacha v New Jersey větší konkurenci na pozici centra? Dres Devils by měl podle Boba McKenzieho z TSN nově oblékat Brian Boyle.

18:01

Detroit podle TSN podepsal 33letého beka Trevora Daleyho. Čerstvý vítěz Stanley Cupu si za 3 roky vydělá zhruba 9,5 milionu dolarů.

18:06

Nového obránce má také Tampa. Uzavřela kontrakt s Danem Girardim, jemuž během příštích 2 let zaplatí 6 milionů. Girardiho nedávno vyplatili ze smlouvy newyorští Rangers.

18:08

Předem dohodnuté smlouvy už je možné zveřejnit. Z českého pohledu je zajímavé, že brankář Ondřej Pavelec opravdu míří do Rangers. Podepsal roční kontrakt na 1,3 milionu dolarů. Dosud za rok vydělával skoro 4 miliony. Teď ho pravděpodobně čeká role brankářské dvojky. Jedničkou newyorského klubu je dlouhodobě Henrik Lundvist.

18:10

Gólman Steve Mason, konkurent Michala Neuvirtha ve Philadelphii, se upsal Winnipegu. Dvouletá smlouva mu garantuje celkový příjem 8,2 milionu.

18:17

Spekulace se potvrdily v případě Karla Alznera. Špičkový defenzivní bek jde do Montrealu, kde za 5 let dostane přes 23 milionů.

18:18

A Pavlu Zachovi skutečně přibude konkurence na postu centra. Do New Jersey míří obrovitý forvard Brian Boyle. Podepsal dvouletý kontrakt na 5,1 milionu.

18:20

Vancouver získal Michaela Del Zotta. Solidní bek, který dokáže podpořit útok, dostane za 2 roky služeb 6 milionů.

18:22

Útočník Patrick Sharp má v 35 letech nejlepší léta za sebou, přesto mohl žádat lukrativnější kontrakt. Chicagu, kde prožil nejšťastnější roky kariéry, se upsal na rok za pouhý milion. 

18:24

Další potvrzená spekulace: centr Nick Bonino podepsal s Nashvillem čtyřletou smlouvu na 16,4 milionu dolarů. Ještě nedávno Bonino oblékal dres Pittsburghu a proti Nashvillu úspěšně bojoval ve finále Stanley Cupu.

18:27

Pittsburgh získal solidní posilu do obrany. Za 3 roky služeb zaplatí Mattu Hunwickovi 6,75 milionu.

reklama