Obrazem: Brno rozstřílelo naděje Sparty na klidné poslední kolo

Sparta si mohla díky výhře nad Litvínovem v Brně zajistit jistotu předkola play off. Potřebovala k tomu buď zaváhání chemiků, nebo získat alespoň dva body proti Kometě.
Kometa ovšem také měla o co hrát. Proti Pražanům si mohla zajistit účast v nejlepší šestce po základní části a vyhnout se předkolu.
Kometa zápas rozhodla jednoznačně pro sebe i díky Jakubu Orsavovi, který v zápase vstřelil dvě branky. Po jeho gólu v první třetině na 3:0 si musel trenér hostů Uwe Krupp vzít neprodleně oddechový čas.
Německý trenér potřeboval se zápasem něco udělat, ale proslov k hráčům nezabral. Naopak, ještě do přestávky Sparta opět inkasovala.
Lukáš Caha Lukáš Caha
6. 3. 2019 8:02
Hokejová Sparta si přijela do Brna zajistit klidný spánek před posledním kolem základní části extraligy. Místo toho se po dálnici D1 vracela s výpraskem.