OBRAZEM Medailové zámoří a severský smutek na mládežnickém mistrovství

Kanada určitě nebyla v zápase o třetí místo proti Finsku favoritem, vždyť v základní skupině s ním prohrála 2:4.
Přesto se dvěma góly v první třetině ujala vedení a Finové ve 21. minutě pouze snižovali na 1:2.
Kanada se však dostala až do vedení 4:1, ani poté to však Finové nevzdávali.
A často se tlačili před kanadskou branku. Vyrovnat se jim nakonec podařilo v 50. minutě.
23. 4. 2012 12:12

Neděle přinesla kromě druhého dne Fed Cupu, hokejové baráže či duelu Philadelphie s Pittsburghem také vyvrcholení turnaje osmnáctiletých hokejistů, které letos hostila Česká republika, respektive Znojmo, Břeclav a Brno. Dvojnásobnou radost zažily zámořské celky, nejprve Kanada porazila v prodloužení zápasu o třetí místo Finsko 5:4, ve finále pak Spojené státy suverénně přejely Švédsko 7:0. Prohlédněte si fotky ze závěrečných bojů.