reklama

OBRAZEM NHL si zahraje nejméně Čechů za 18 let

Patrik Eliáš velí kabině New Jersey, kde letos působí stejně jako ve Phoenixu čtyři Češi. Těch přitom v NHL i letos ubylo, na soupiskách klubů je v tuto chvíli jen 34 Čechů - nejméně za posledních 18 let. Podívejte se, kteří to jsou. Patrik Eliáš velí kabině New Jersey, kde letos působí stejně jako ve Phoenixu čtyři Češi. Těch přitom v NHL i letos ubylo, na soupiskách klubů je v tuto chvíli jen 34 Čechů - nejméně za posledních 18 let. Podívejte se, kteří to jsou. Foto: Reuters
Na soupisce klubů je před novou sezonou NHL jen 33 Čechů. Podívejte se, kde působí a co se od nich čeká...

Praha - Jaromír Jágr lepí místo za Ilju Kovalčuka v New Jersey, Jakub Voráček zase vyrostl v tahouna Philadelphie. Nejvíc gólů by měl z Čechů v NHL zase nastřílet Jiří Tlustý.

Nová sezona NHL se rozjede dnes v noci a řada českých hokejistů bude na očích. I tak ale přichází do Česka špatná zpráva: Na soupiskách klubů je v den začátku soutěže jen 33 našich hokejistů, vůbec nejmíň za posledních 18 let. 

Dalších 15 hráčů bude čekat na příležitost na farmě, borci jako Václav Prospal, Radek Dvořák nebo Radek Martínek zatím na smlouvu dokonce marně čekají.

Podívejte se  našem fotopřehledu, kteří hráči se na soupisku týmů dostali a co se od nich bude čekat.

reklama