Olesz a Vokoun hlavními strůjci výhry nad Rangers

26. 1. 2011 7:32
NY Rangers - Florida 3:4, Chicago - Minnesota 2:4

New York - Český hokejista Rostislav Olesz se v úterním utkání NHL podílel gólem a asistencí na výhře Floridy 4:3 na ledě New Yorku Rangers.

Pětadvacetiletý útočník, který byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu, otevřel ve 12. minutě skóre zápasu tvrdou ranou z mezikruží a v poslední třetině přihrál na vítězný gól týmu.

Vítězství Panthers podpořil 32 zásahy i brankář Tomáš Vokoun, kterého po zápase za výkon pochválil trenér týmu Peter DeBoer.

Hejduk přispěl k výhře Colorada, Kaberleho gól nepomohl
Utkání hvězd bude definitivně bez zraněného Crosbyho

Dodatečnou nominaci na Utkání hvězd oslavil Martin Havlát gólem, kterým přispěl k výhře Minnesoty 4:2 v Chicagu. Nejproduktivnější český hráč v soutěži se na ledě obhájce titulu trefil už ve druhé minutě zápasu, když se prosadil precizní střelou z pravého kruhu nad lapačku brankáře Corey Crawforda.

Výsledky NHL:

NY Rangers - Florida 3:4 (0:1, 1:2, 2:1)
23. Stepan, 42. Prust, 44. B. Boyle - 13. Olesz, 24. Ellerby, 25. Santorelli (Dvořák), 52. Weaver (Olesz). Tomáš Vokoun odchytal za Floridu celé utkání, inkasoval tři branky z 35 střel a úspěšnost zásahů měl 91,43 procenta.

Pittsburgh - NY Islanders 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)