reklama

Pastrňák bude otcem. Je to kluk, slavili se švédskou přítelkyní ve videu

David Pastrňák a Rebecca Rohlssonová u jezera ve Švédsku. David Pastrňák a Rebecca Rohlssonová u jezera ve Švédsku. autor: Instagram Rebeccy Rohlssonové
Český hokejový útočník David Pastrňák s partnerkou Rebeccou Rohlssonovou oznámili na sociální síti radostnou novinku, stanou se rodiči. Pohlaví očekávaného potomka prozradili formou videa.

"Nemůžeme se dočkat, až přivítáme toho malého človíčka," napsala na Instagram půvabná švédská blondýnka a přidala k příspěvku veselé video.

V něm společně s Pastrňákem odpalují modré a růžové konfety, přičemž dívčí barva má zpočátku navrch. Nakonec ale přece jen převáží modrá a spokojený pár se raduje a objímá v očekávání malého chlapečka.

Čtyřiadvacetiletý havířovský rodák získal v minulé sezoně trofej Maurice Richarda pro nejlepšího střelce NHL, v dresu Bostonu nastřílel 48 gólů. Před Vánoci pak vyhrál anketu Sportovec roku, jako první hokejista po Jaromíru Jágrovi.

Kvůli zářijové operaci kyčle sice nestihne rozjezd nové sezony NHL ve středu 13. ledna, nicméně radostná zpráva v soukromém životě možné chmury jednoznačně rozmetala a útočník se těší na "Pastu juniora".

reklama