reklama

Kdo je Petr Pavelec? Čeští a slovenští reportéři mě baví svými bludy, říká Tatar

Tomáš Tatar. Tomáš Tatar. autor: Reuters
Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar se na své oficiální facebookové stránce podělil s fanoušky o zajímavé otázky, které slýchává od českých a slovenských reportérů v Severní Americe.

Detroit/Praha - Slovenský útočník Detroitu Red Wings Tomáš Tatar si na své oficiální facebookové stránce postěžoval na neprofesionalitu českých a slovenských reportérů působících v zámořské NHL. Pětadvacetiletý střelec se fanouškům pochlubil některými perlami, na které musel při rozhovorech reagovat.

Spoluhráč Petra Mrázka se při rozhovoru ocitl v koncích třeba právě při zmínce o českém gólmanovi. "Celou sezonu vás drží český brankář Petr Pavelec," přišel s konstatováním jeden nejmenovaný reportér, který očividně spletl dohromady jméno Petra Mrázka a příjmení Ondřeje Pavelce z Winnipegu. 

No nič, už to nevydržím a musím sa podeliť o túto komédiu. Česko Slovenskí novinári, žijúci v US, bohužiaľ vačšinou sú...

Posted by Tomas Tatar on Monday, February 15, 2016

Každý serióznější hokejový fanoušek také ví, že po minulé sezoně odešel z Detroitu po devíti letech trenér Mike Babcock do Toronta. Ale Tatar od nejmenovaného reportéra slyšel otázku "Co říkáte na nového trenéra Babcocka?"

Novinář měl navíc tu smůlu, že se Tatar s novým koučem Jeffem Blashillem, který přišel z Grand Rapids, dobře zná, neboť jej vedl na farmě v sezoně 2012/13, po které se Tatar naplno usadil v prvním týmu Detroitu. Takže pro slovenského forvarda zdaleka nebyl "novým trenérem."

Pomyslnou třešničkou na dortu však byla závěrečná otázka zda-li je ještě Tomáš Tatar v kabině. Reportér jednoduše zaměnil Tatara s dalším slovenským Tomášem v týmu Jurčem.

V diskuzi pod příspěvkem Tatar fanouškům slibuje, že další takový podobný rozhovor natočí, aby se "pobavili" i oni.

NHL 2015/2016

Tabulky NHL 2015-16

reklama