reklama

Petrohrad pod novým koučem prohrává, může za to Říha

Petrohrad minulý týden ovolal Miloše Říhu, přestože vedl KHL. Teď SKA prohrává. Petrohrad minulý týden ovolal Miloše Říhu, přestože vedl KHL. Teď SKA prohrává. autor: CPA - Eduard Erben
Hokejisté Petrohradu po odvolání českého kouče Miloše Říhy dvakrát prohráli. Podle vedení klubu za to ale může právě český trenér.

Petrohrad - Hokejisté Petrohradu prohráli po nečekaném odvolání českého kouče Miloše Říhy i druhý zápas a ztratili vedení v tabulce KHL.

Po porážce s nováčkem soutěže Doněckem utrpěl dnes SKA debakl 1:6 na ledě Spartaku Moskva, podle šéfa klubu Alexandra Medveděva je to však vizitka bývalého trenérského štábu.

"Ničeho nelituju. Zápasy s Doněckem a Spartakem ukázaly, proč jsme odvolali Říhu. Prohrál realizační tým, který nechal mužstvo v takovém stavu.

Pokud by teď začalo play off, dopadlo by to takhle. Vedení to vidělo, a proto změnilo trenérský štáb," uvedl pro web championat.ru Medveděv, jenž je zároveň prezidentem KHL.

Petrohrad překvapivě propustil Říhu v neděli po vítězném zápase s Čechovem, po němž se tým dostal do čela tabulky celé soutěže. V prosinci SKA převezme trenér finské reprezentace Jukka Jalonen.

reklama