Plekanec přispěl k debaklu, Hudlerovy trefy byly málo

Tomáš  Kubánek Tomáš Kubánek
26. 1. 2012 6:51
Montreal - Detroit 7:2 (4:0, 2:0, 1:2)
Tomáš Plekanec (vpravo) slaví s montrealským spoluhráčem Dennisem Widemanem svůj gól v síti Bostonu. | Foto: Reuters

Montreal - Dvěma góly se v zápase na ledě Montrealu blýskl český útočník Detroitu Jiří Hudler, ovšem radost z nich měl pramalou. Nejlepší celek NHL totiž utrpěl překvapivý debakl 2:7.

Příspěvky do kanadského bodování se na něm podíleli i Tomášové Plekanec s Kaberlem.

Plekanec svou trefou ve 20. minutě zvýšoval skóre na 4:0, Kaberle přidal dvě asistence. Jediné góly Red Wings z hole Hudlera přišly až ve třetí třetině, kdy už však bylo o osudu utkání dávno rozhodnuto.

VIDEO Ovečkin bojkotuje Utkání hvězd, nahradí jej Neal
VIDEO Flyers vyhráli i bez Jágra, Voráček skóroval

Program NHL má nyní do úterka pauzu, kterou vyplní tradiční Utkání hvězd v Ottawě.