Radil při výhře Spartaku dvakrát skóroval, Kovář sbíral asistence

7. 10. 2015 21:59
Hokejový útočník Lukáš Radil se dnes v KHL podílel dvěma góly na vysokém vítězství Spartaku Moskva 6:2 na ledě Soči. Poprvé se trefil ve 30. minutě a vyrovnávacím gólem na 1:1 napravil své vyloučení z první třetiny, jež vedlo k inkasované brance. Podruhé český útočník skóroval v 55. minutě, kdy zvýšil už na 5:2. Radil tak ukončil třízápasovou sérii bez bodu a zdvojnásobil svůj počet gólů v sezoně.
Lukáš Radil v reprezentačním dresu
Lukáš Radil v reprezentačním dresu | Foto: Milan Kammermayer

Moskva - Hokejový útočník Lukáš Radil se dnes v KHL podílel dvěma góly na vysokém vítězství Spartaku Moskva 6:2 na ledě Soči. Pětadvacetiletý reprezentant tak odehrál svůj statisticky nejvydařenější zápas po letním příchodu z Pardubic do Moskvy.

Radil se poprvé trefil ve 30. minutě a vyrovnávacím gólem na 1:1 napravil své vyloučení z první třetiny, jež vedlo k inkasované brance. Podruhé český útočník skóroval v 55. minutě, kdy zvýšil už na 5:2. Radil tak ukončil třízápasovou sérii bez bodu a zdvojnásobil svůj počet gólů v sezoně.

Ve třech předchozích duelech nebodoval ani nejproduktivnější český hokejista z minulých dvou ročníků KHL Jan Kovář. Reprezentační centr se dnes podílel asistencemi na dvou brankách Sergeje Mozjakina a pomohl k výhře Magnitogorsku 3:2 v prodloužení nad Záhřebem. V dresu Medveščaku jednou nahrával Tomáš Mertl.

Kontinentální hokejová liga:

Čeljabinsk - Jokerit Helsinky 5:3, Magnitogorsk - Záhřeb 3:2 v prodl. (Kovář 0+2 - Mertl 0+1), Ufa - Slovan Bratislava 3:2 (za hosty Nedorost 0+1), Lada Togliatti - Viťaz Podolsk 1:0, Kazaň - Dynamo Moskva 3:2, Nižněkamsk - Dinamo Riga 3:1, HK Soči - Spartak Moskva 2:6 (za hosty Radil 2+0).