Rangers mají jen střelce Jágra, prohráli s Torontem

rav
28. 10. 2007 10:18
Týmu nepomohl ani Jágrův gól
Torontský brankář Vesa Toskala kryje střelu Jaromíra Jágra z New Yorku Rangers.
Torontský brankář Vesa Toskala kryje střelu Jaromíra Jágra z New Yorku Rangers. | Foto: Reuters

New York - Gól z hole Jaromíra Jágra nestačil hokejistům New Yorku Rangers k tomu, aby v sobotním zápase NHL pokořili Toronto.

I když český útočník dostal ve 26. minutě své barvy do vedení, ještě do konce druhé třetiny Jezdci třikrát inkasovali. Obrat začal bek Pavel Kubina.

Rangers nakonec doma prohráli 1:4 a s pouhými 16 vstřelenými góly jsou nejhůře skórujícím týmem NHL.

Ani branka Radima Vrbaty neuchránila Phoenixu od další porážky na svém ledě, tentokrát si body odvezl Dallas za výhru 5:3.

Podobný nádech měla trefa Václava Prospala, jehož Tampa Bay podlehla Buffalu až v prodloužení 3:4. Vítězný gól hostí vsítil Rakušan Tomas Vanek.

Naopak skutečnou radost si mohl vychutnat Radek Bonk. Statný forvard se trefil do sítě Floridy při triumfu Nashvillu 4:3. V brance Panthers celý zápas odchytal Tomáš Vokoun, ale na vítězství proti svému bývalému klubu to nestačilo.

Střelcem večera byl zkušený veterán Rod Brind'Amour z Caroliny, který si připsal hattrick. Jeho tým nasázel New Yorku Islanders celkem osm gólů.

Boston - Philadelphia 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)

Branky: 28. Sturm - 29. M. Richards, 34. Lupul

Columbus - San José 2:1 (1:1. 1:0, 0:0)
Branky: 9. Fritsche, 39. Fjodorov - 8. Thornton.

New Jersey - Ottawa 1:4 (0:0, 1:1, 0:3)
Branky: 35. Gionta - 26. Meszároš, 47. Donovan, 54. Fisher, 60. Alfredsson.

New York Islanders - Carolina 3:8 (0:3, 2:3, 1:2)
Branky: 23. Fedotenko, 31. M. Bergeron, 60. Sillinger - 3., 15. a  44. Brind'Amour, 10. a 22. Whitney, 25.a 44. Williams, 28. Staal.

New York Rangers - Toronto 1:4 (0:0, 1:3, 0:1)
Branky: 26. Jágr - 29. Kubina, 36. Pohl, 38. Antropov, 60. Kilger.

Pittsburgh - Montreal 3:4 po sam náj. (0:2, 2:1, 1:0 - 0:0, 0:1)
Branky: 24. P. Sýkora, 29. Crosby, 59. Whitney - 11. a rozhodující s. n. Markov, 8. Dandenault, 21. Ryder.

Tampa Bay - Buffalo 3:4 v prodl. (0:0, 2:2, 1:1 - 0:1)
Branky: 24. Prospal, 25. Ouellet, 47. Lecavalier - 30. Afinogenov, 35. Gaustad, 54. Paetsch, 65. Vanek.

Nashville - Florida 4:3 (0:1, 2:1, 2:1)
Branky: 4. a 44. Fiddler, 31. Bonk, 44. Fiddler, 60. Smithson - 40. a 51. Jokinen, 11. Stümpel.
Tomáš Vokoun (Florida) byl v brance 59:54 minuty, čelil 33 střelám a dostal čtyři góly.

Chicago - Atlanta 2:3 (0:1, 1:0, 1:2)
Branky: 46. Kane, 59. Williams - 11. a 48. Kozlov, 44. Kovalčuk.

St. Louis - Washington 4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
Branky: 1. a 39. Boyes, 9. Brewer, 42. Backes - 10. a 24. Green, 59. Nylander.

Phoenis - Dallas 3:5 (1:2, 1:2, 1:1)
Branky: 13. Doan, 37. Vrbata, 44. Carcillo - 4. Zubov, 18. Lehtinen, 29. Modano, 39. Hagman, 48. Ribeiro.

Los Angeles - Edmonton 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
Branky:  19. a 57. O'Sullivan, 33. Nagy, 36. Kopitar - 17. Stoll.