reklama

Řepík míří za Červenkou a Birnerem. Šikovný útočník podepsal ve švýcarském Fribourgu

Michal Řepík Michal Řepík autor: Michal Eger
Hokejový útočník Michal Řepík bude nově hrát za tým Fribourg-Gottéron ve švýcarské lize. Osmadvacetiletý český reprezentant podepsal s klubem roční smlouvu a stal se spoluhráčem Romana Červenky a Michala Birnera.

Fribourg - Michal Řepík podle očekávání opouští pražskou Spartu, ve které dohrál uplynulou sezonu. Jeho novým domovem bude švýcarský Fribourg.

Sexbomba odvedle, olympijská vítězka nebo reportérka. Tohle jsou sexy partnerky elity NHL Sexbomba odvedle, olympijská vítězka nebo reportérka. Tohle jsou sexy partnerky elity NHL Prohlédněte zde

Před rokem, poté, co pomohl Liberci k zisku mistrovského titulu, odešel do Čeljabinsku. V KHL se však vinou zdravotních problémů neprosadil a s Traktorem se už v říjnu domluvil na ukončení spolupráce.

Po operaci ramena a vyléčení žloutenky se Řepík vrátil do Sparty, za kterou hrál před odchodem do zámoří v roce 2005. Útočník s 72 starty za Floridu v NHL hrál v minulosti také za Lva Praha, Lahti nebo Zug. Má tedy zkušenosti i se švýcarskou ligou, i když jen minimální. Za EV odehrál v závěru sezony 2014/15 jen sedm zápasů.

reklama