Rolinkův gól neodvrátil domácí prohru Magnitogorsku

1. 11. 2010 18:10
KHL: Magnitogorsk - Čeljabinsk 2:3 v prodl.

Moskva - Gól kapitána mistrů světa Tomáše Rolinka neodvrátil v Kontinentální lize nečekanou domácí prohru hokejistů Magnitogorsku.

Nejlepší celek dosavadního průběhu sezony dnes podlehl Čeljabinsku 2:3 v prodloužení a ukončil sérii sedmi vítězství.

Hašek dostal v Ufě pět gólů, překonal ho i Blaťák
KHL: Vašíček skóroval už podesáté v sezoně

Hosté, jimž dosud patřila v pořadí Charlamovovy divize poslední příčka, šli do vedení už v druhé minutě a na začátku druhé třetiny v oslabení zvýšili na 2:0. Finský útočník Aaltonen krátce nato snížil, Rolinek pak v 52. minutě dalším gólem v oslabení vyrovnal a zajistil favoritovi bod.

Z vítězství se ale nakonec přece jen radoval Čeljabinsk. Ve čtvrté minutě prodloužení využil jako první v zápase přesilovku americký obránce Quint a zajistil hostům dvoubodový zisk.

Magnitogorsk - Čeljabinsk 2:3 v prodl. (za domácí Rolinek 1+0), Viťaz Čechov - Ufa 3:2.