reklama

Růžička chce jako asistenty Weissmanna a Špačka

Jaroslav Špaček slavil loni při krátkém návratu na led extraligový titul, nyní se může pomalu těšit na místo asistenta u reprezentace Jaroslav Špaček slavil loni při krátkém návratu na led extraligový titul, nyní se může pomalu těšit na místo asistenta u reprezentace autor: Aktuálně.cz
Nový trenér hokejové reprezentace Vladimír Růžička by chtěl za asistenty Ondřeje Weissmanna a Jaroslava Špačka.

Praha - O tom, že staronovým trenérem českého hokejové reprezentace bude Vladimír Růžička, je jasno. Rýsuje se už také složení zbývající části realizačního týmu.

Růžička bude chtít pokračovat ve spolupráci se současným asistentem ve Slavii Ondřejem Weissmannem, s nímž v minulosti hrál za Litvínov a společně působili i u národního týmu.

Další asistentem by měl být bývalý obránce Jaroslav Špaček, jenž momentálně stejnou funkci zastává v Plzni.

Obě jména Růžička zmínil v odpovědi pro Českou televizi.

Šéf svazu dává volnou ruku

"Ať už jde o počty nebo složení, nevidím důvod, proč bychom mu neměli vyhovět. Nikdy se v minulosti nestalo, že bychom se s někým v tomto ohledu dostali do problémů," uvedl šéf svazu Tomáš Král.

"Mně už nadhodil nějaká jména, z nichž jedno je, řekl bych, klasické, a další, která mi přišla zajímavá," řekl Král.

"Je to celé na Vláďovi, a když to maličko přeženu, jsme připraveni mu splnit jakékoliv požadavky. Jsme připraveni mu vyhovět, ať už bude chtít dva, nebo čtyři asistenty. Problém by nastal, kdyby řekl, že nechce nikoho a bude to dělat jen on sám, to bychom neschválili," dodal Král.

reklama