Salák inkasoval v prodloužení, Novosibirsk blízko vyřazení

2. 4. 2015 19:03
Novosibirks je v KHL blízko vyřazení z play off. Český brankář Alexandr Salák dostal branku v prodloužení a jeho tým prohrává 3:1.
Ruská KHL, ilustrační foto

Novosibirsk - Hokejisty Kazaně dělí jedno vítězství od postupu do finále play off Kontinentální ligy poté, co ve čtvrtém semifinálovém duelu vyhráli v Novosibirsku 1:0 v prodloužení. Zápas rozhodl švédský útočník Oscar Möller, který překonal českého reprezentačního gólmana Alexandra Saláka v 68. minutě a zaznamenal v play off už osmou branku.

Předtím Salák kryl 36 střel, jeho protějšek Švéd Anders Nilsson pochytal všech 25 pokusů domácích hokejistů. Kazaň s útočníkem Petrem Vránou vede 3:1 na zápasy a postup si může zajistit v sobotu na domácím ledě.

Prvním finalistou Gagarinova poháru se může v pátek stát CSKA Moskva, který vede v sérii s Petrohradem 3:1.