reklama

Skončí v NHL Pavelcova Atlanta? Ve Winnipegu už slaví

Po patnácti letech vytáhli fanoušci dresy Winnipegu Jets. V ulicích slaví návrat do NHL. Po patnácti letech vytáhli fanoušci dresy Winnipegu Jets. V ulicích slaví návrat do NHL. autor: Reuters
Vedení NHL zatím stěhování klubu nepotvrdilo

Toronto - Fanoušci vytáhli patnáct let staré dresy a slavili v ulicích návrat hokejové NHL do města. Tak nějak to v noci vypadalo ve Winnipegu.

Podle zatím nepotvrzených informací se totiž do kanadského města má přestěhovat tým Atlanty Trashers. List Globe and Mail napsal, že se společnost True North Sports and Entertainment dohodla na koupi týmu a jeho přesunu.

Čtěte také:
Krejčí ve 2. minutě rozhodl o výhře Bostonu nad Tampou
Vancouver rozstřílel Žraloky a zvýšil své vedení na 2:0

To by pravděpodobně znamenalo konec klubu, ve kterém působí hrdina ze světového šampionátu Ondřej Pavelec a také útočník Radek Dvořák.

Winnipeg Jets - oslavy Foto: Reuters

Chystanou rošádu ale zatím nikdo oficiálně nepotvrdil. Podle listu Globe and Mail, který se odvolává na důvěryhodné zdroje, se tak stane na začátku příštího týdne.

Winnipeg Jets hráli nejslavnější hokejovou soutěž světa naposledy v roce 1996, poté se ale klub přestěhoval do Phoenixu. Ani tady se ale hokeji nedaří, Coyotes mají dlouhou dobu finanční problémy.

O návratu klubu do Kanady se proto už nějaký čas hovoří, že se ale přesun bude týkat Atlanty a nikoli Phoenixu, zatím fanoušci netušili.

reklama