Slavia si poradila s týmem KHL. Porazila Nižněkamsk

27. 8. 2012 20:28
Brankář Slavie Miroslav Kopřiva
Brankář Slavie Miroslav Kopřiva | Foto: CPA - Eduard Erben

Praha - Hokejisté pražské Slavie porazili v přípravném utkání tým Kontinentální ligy Neftěchimik Nižněkamsk 4:2.

O třetí výhře v testovacím období v řadě během necelého týdne rozhodli pro tým trenéra Vladimíra Růžičky ve třetí třetině Michal Poletín a Tomáš Hertl.

Po výhrách nad Znojmem a Kladnem vedla Slavia nad Nižněkamskem už po 67 vteřinách díky Krenželokovi.

Ruský klub s českými útočníky Petrem Koukalem a Janem Kolářem v sestavě rychle vyrovnal v přesilovce díky Berezinovi, ale v sedmé minutě vrátil Pražanům vedení ve vlastním oslabení Jelínek.

Na konci úvodní dějství opět smazal ztrátu Selujanov, ale na začátku třetí třetiny se trefili Poletín a Hertl. Ve středu čeká Slavii ještě další domácí duel s Drážďany.

Nižněkamsk trénuje v Karlových Varech a před sobotním odletem se ještě představí ve čtvrtek v Kladně a v pátek v Litvínově.

Přípravný hokejový zápas:

HC Slavia Praha - Neftěchimik Nižněkamsk 4:2 (2:2, 0:0, 2:0)

Branky: 2. Krenželok, 7. P. Jelínek, 43. Poletín, 45. Hertl - 3. Berezin, 18. Selujanov.