reklama

Slavii má vrátit do extraligy trenérská dvojice Hynek, Razým

Trenér Pavel Hynek. Trenér Pavel Hynek. autor: Zuzana Hronová
Hokejisty Slavie Praha má vytáhnout z první ligy zpět mezi elitu nová trenérská dvojice Pavel Hynek, Milan Razým.

Praha - Hokejisty Slavie Praha má vytáhnout z první ligy zpět mezi elitu nová trenérská dvojice Pavel Hynek, Milan Razým. Klub zatím informaci webu iSport.cz nepotvrdil, ale podle zdroje tak učiní v příštích dnech.

"Ponechávám to bez komentáře," řekl serveru Hynek, který by měl nést ve Slavii hlavní zodpovědnost. Klub letos sestoupil z extraligy po 21 letech, v závěru sezony Slavii vedla trenérská dvojice Josef Beránek a Jan Srdínko.

Hynek i Razým mají s extraligou bohaté zkušenosti. Pětačtyřicetiletý Hynek před třemi lety dovedl k titulu Pardubice, dvakrát ho slavil se Spartou v roli asistenta. Ve stejné pozici získal zlatou medaili na mistrovství světa hráčů do 20 let v roce 2001. Naposledy působil v Liberci, kde byl odvolán loni v říjnu.

O osm let starší Razým minulou sezonu rovněž skončil předčasně, neboť byl na začátku listopadu odvolán v Plzni, kterou předtím dovedl k prvnímu titulu. S Hynkem v minulosti spolupracovali právě v Plzni.

Slavia po sestupu začala s budováním nového realizačního týmu v minulém týdnu, kdy se stal novým sportovním manažerem Luděk Bukač mladší.

reklama