Slávisté zdolali střevní potíže i olomoucké Kohouty

Slávisty trápili střevní potíže, přesto si dokázali s olomouckými Kohouty poradit. Ti přitom šli do bitvy doslova po nosu.
Pražané se dokázali vyrovnat se střevními potížemi v týmu, kvůli který žádali o odložení utkání, a mají náskok jednoho bodu před Chomutovem i svým dnešním sokem. O výhře Slavie rozhodl ve 46. minutě Miloslav Čermák.
"Vyhráli jsem a potom, co jsme tady s klukama zažili, tak je to skvělé. Včera ráno jsme se sešli jen čtyři a zrušil se trénink. Jsme všichni nadšení. Každý do toho dal svoje maximum a jsme strašně šťastní, že jsme to dotáhli do vítězného konce," řekl autor vítězné branky.
"Nemyslím, že by nás to nějak limitovalo v našem výkonu. Každý si sáhl na svoje dno, nechal tam srdce a to bylo dneska důležité," doplnil střelec vítězné branky.
Domácím chyběli oproti minulému duelu v Olomouci beci Valach, Růžička a útočníci Sklenář a Stránský. Domácí dostali soupeře ve čtvrté minutě pod velký tlak, ale Trvaje nepřekonali a naopak byl vyloučen za vysokou hůl Čermák. Pražané ale v oslabení odolali a v 8. minutě se dostali po zaváhání olomoucké defenzívy do vedení. Holec získal na levé straně u mantinelu puk, najel si před branku a překonal bekhendem Trvaje.
Sport Zlata Vostrá, Sport
1. 4. 2015 1:08
Podívejte se na galerii z barážového utkání Slavie s Olomoucí, které opanovali domácí 2:1.

Podívejte se na galerii z barážového hokejového utkání Slavie s Olomoucí, které opanovali domácí 2:1.