reklama

Slovan údajně našel ruského sponzora a zůstane v KHL

Slovan Bratislava Slovan Bratislava autor: Marek Vojtěch
Podle informací slovenského webu cas.sk klub v nejbližších dnech oznámí, že se mu podařilo zajistit potřebné finance a začne se připravovat na čtvrtou sezonu v mezinárodní lize.

Bratislava - Hokejisté Slovanu Bratislava prý budou přece jen pokračovat v Kontinentální lize. Podle informací slovenského webu cas.sk klub v nejbližších dnech oznámí, že se mu podařilo zajistit potřebné finance a začne se připravovat na čtvrtou sezonu v mezinárodní lize.

"Slovan dokončuje jednání o ekonomickém modelu s ruským partnerem. Nedokážu říct, zda se stane akcionářem klubu, nebo generálním partnerem," uvedl ředitel klubu Milan Vajda pro sport.sk. Údajně se jedná o soukromou firmu působící v oblasti stavebnictví a energetiky.

Dohoda by měla být podepsána do poloviny příštího týdne a Slovan by na jejím základě měl v KHL hrát nejméně další tři roky.

Již 16. června se ale má losovat nový ročník slovenské extraligy, do které se bratislavský klub také přihlásil. Jeho zástupci však vždy tvrdili, že jejich prioritou je zůstat v KHL, i když v posledních dvou letech účast Slovanu provázely velké finanční problémy.

reklama