reklama

Hokejistům Slovanu se ztratil Kanaďan. Nikdo neví, kde je, přiznali zástupci klubu

hokej, Chris Stewart hokej, Chris Stewart autor: Twitter
Bratislavský tým se Chrise Stewarta nedočkal, útočník na letiště nedorazil a nebere telefon.

Bratislava/Praha - Všechno bylo nachystané. V tiskové místnosti čekali novináři na zahájení tiskové konference s novou posilou hokejistů Slovanu Bratislava, pak se měl kanadský útočník Chris Stewart připojit k týmu, který se připravuje na další zápasy Kontinentální ligy. Jenže Stewart nedorazil. A nikdo neví, kde je.

Minulý týden se Slovan dohodl se Stewartem na smlouvě do konce této sezony. Dnes dopoledne měl do slovenské metropole přicestovat. "Pracovník našeho managementu na něj čekal na letišti přes dvě hodiny, ale Stewart nepřiletěl," citoval server sme.sk Veroniku Némethovou z PR oddělení hokejového klubu.

Funkcionáři Slovanu se s hráčem pokoušeli spojit, jenže třicetiletý Kanaďan se zkušenostmi z NHL nezvedal telefon. Jeho agent podle informací webu hokej.sk potvrdil činovníkům, že jeho klient si zařídil všechny potřebné dokumenty a ve středu po deváté hodině měl přistát ve Vídni. Tam však zaměstnanec Slovanu třímal v rukou cedulku se Stewartovým jménem marně…

Stewarta draftovalo v roce 2006 v prvním kole Colorado jako 18. v pořadí. V NHL působil i Calgary, Minnesotě, Anaheimu, Buffalu a St. Louis, v základní části nastřádal 652 zápasů s bilancí 160 gólů a 161 asistencí. V play off přidal 39 utkání a 11 bodů (6+5).

reklama