reklama

Spartak Moskva se po roce vrací do KHL

Spartak Moskva se do KHL vrací, Lev Praha nikoliv Spartak Moskva se do KHL vrací, Lev Praha nikoliv autor: CPA - Eduard Erban
Zástupci kdysi slavného klubu, který po sezoně 2013/14 z ekonomických důvodů ze soutěže odstoupil, dnes oznámili, že v ní budou opět startovat.

Moskva - Hokejový klub Spartak Moskva se po roční přestávce vrátí do Kontinentální ligy. Zástupci kdysi slavného klubu, který po sezoně 2013/14 z ekonomických důvodů ze soutěže odstoupil, dnes oznámili, že v ní budou opět startovat.

"V nejbližší době předložíme vedení ligy požadované dokumenty a vrátíme se do velkého hokeje," uvedli zástupci Spartaku v oficiálním prohlášení na klubovém webu.

Čtyřnásobný šampion Sovětského svazu působil v KHL od jejího vzniku v roce 2008. Hned v prvních dvou letech dokázal v play off postoupit do konferenčního semifinále. V posledních dvou ročnících, které odehrál, patřil naopak k nejhorším týmům v soutěži.

Generálním manažerem Spartaku byl jmenován Alexej Žamnov, viceprezidentem klubu je další bývalý úspěšný ruský reprezentant Valerij Kamenskij.

reklama